Jelenlegi hely

Fest a kerület 2020

Kedves Szülők !

Május 9-én rendezzük meg a Fest a kerület ünnepünket, melynek során idén a Zsókavár Alapítvánnyal együttműködve 15. kerületi rendelőknek, illetve A 3. kerületi Csalogány Óvoda általános Iskola és Gyermekotthon falait szépítjük meg. Az utóbbi helyszín különösen fontos, hiszen ebbe az intézménybe halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek járnak és sokan ott is élnek. A gyermekotthon falai között olyan gyermekek élnek, akik középsúlyos értelmi sérültek és akik számára ezen intézmény falai jelentik az otthont. Ez az otthon sajnos csupasz falakkal rendelkezik, nem sok vidámság veszi körbe az itt élő gyermekeket, ezért is szeretnénk ennyivel segíteni nekik.

Idén is, mint minden évben arra szeretnénk kérni Titeket, hogy ha lehetőségetek nyílik rá, segítsétek ezen akciónkat, hogy minél több gyermek arcára csalhassunk mosolyt. Amivel segíteni tudtok:

- bármekkora pénzbeli adomány a titkárságon elhelyezett dobozba

- Festővásznak bármilyen méretben

- akrilfestékek

 

Segítségeteket előre is köszönjük !

Üdvözlettel:

Tóth Nóra

Támogassa Iskolánkat adója 1%-val

 

Adója 1%-val a Meixner Alapítványon keresztül

a Rákospalotai Meixner Általános Iskola,

valamint

az ambulanciáink működését támogatja.

Köszönjük támogatását.

A Meixner Alapítvány adószáma: 

1 8 1 6 8 9 8 7 – 2 – 4 2

Facebook oldalunk